Kontakta oss

Tillväxt Motala AB – medarbetare

Joakim Ljungqvist

Vd
joakim.ljungqvist@tillvaxtmotala.se
0141-101 201

Maggan Hagman

Marknadsansvarig/projektledare
margareta.hagman@tillvaxtmotala.se
0141-101 204

Jessica Hallros

Turistchef/Destinationsutvecklare
jessica.hallros@tillvaxtmotala.se
0141-101 207

Christina Gyberg

Ekonomi- och administrativt ansvarig
christina.gyberg@tillvaxtmotala.se
070-323 62 66

Fredrik Bagge

Affärsutvecklare Etablering
fredrik.bagge@tillvaxtmotala.se
073-24 72 155

Agneta Larsson

Administratör
agneta.larsson@tillvaxtmotala.se
0141-101 202

Motala Turistbyrå

Pia Axelsson

Turistbyråansvarig
pia.axelsson@motalaturistbyra.se
0141-101 203

Carol Lagerman

Receptionsansvarig
carol.lagerman@motalaturistbyra.se
0141 101 205

Lotta Bengtsson

Administrativ assistent

Tillväxt Motala Ekonomisk förening – Styrelse

Fredrik Järkemyr

Styrelsens ordförande
frja@dgli.se
070-5868586

Andreas Karlén

Ledamot
andreas.karlén@seb.se
070-7391128

Camilla Egberth

Ledamot
camilla.egberth@motala.se
072-7255001

Björn Gardelin

Ledamot
bg@minrox.se
070-590 15 99

Victor Carlsson

Ledamot
victor.carlsson@vbrc.se
070-5559960

Tillväxt Motala AB – Styrelse

Lars Samuelsson

Styrelsens Ordförande
lars.a.samuelsson45@gmail.com
070-633 37 10

Christian Ingman

Ledamot
christian@ckiab.se
0730-86 11 11

Magnus Larsson

Ledamot
Magnus.Larsson@exeo.se
073-688 86 26

Kerstin Davidsson

Ledamot
kerstin.davidsson@lio.se
0703-900952

Esbjörn Johansson

Ledamot
esbjorn@borenet.se
0708-770577

Anders Wolwing

Ledamot
anders.wolving@rasch.se
0141-237259